Szanowni Państwo,

W związku z przywróceniem od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. zajęć stacjonarnych dla dzieci w oddziałach przedszkolnych, wznawia pracę stołówka szkolna.

Wszyscy, którzy mieli wykupione obiady w miesiącu marcu i ze względu na zamknięcie stołówki nie zrealizowali bonów obiadowych, będą mogli od poniedziałku 19 kwietnia korzystać ze stołówki bez konieczności wykupienia nowych kartek żywieniowych. Do oddania mamy 8 dni żywieniowych. Ponieważ do końca kwietnia zostaje 10 dni żywieniowych, aby skorzystać z pełnego wyżywienia trzeba będzie zapłacić za dwa dni.

Jeśli macie Państwo dzieci w klasach I – III i starsze, mieliście wykupione obiady na marzec, a nie jesteście zainteresowani korzystaniem ze stołówki szkolnej od 19 kwietnia 2021 r., koniecznie zgłoście ten fakt do sekretariatu szkoły drogą mailową: zss1@opoczno.edu.pl lub telefonicznie 44 755 26 40. Na podstawie tych wypisów będziemy mogli Państwu zrekompensować niewykorzystane obiady w kolejnym miesiącu.

Oczywiście można nie rezygnować z obiadów. Starsi uczniowie mogą go zjeść na miejscu lub Państwo możecie zabrać posiłek na wynos. Przypominam, że szkoła nie dysponuje pojemnikami do pakowania żywności.