IMG_0254IMG_0253IMG_0208

 

 

 

 

 

W dniach 3-7 marca uczniowie naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczyć w wycieczce do Anglii.  Celem wyjazdu było poszerzenie wiedzy o kulturze i historii tego kraju, wykorzystanie w praktyce języka angielskiego oraz zwiedzanie atrakcji turystycznych.

Pierwszego dnia wybraliśmy się na spacer po Londynie. Udało nam się zobaczyć symbole tego miasta jakimi są Pałac Buckingham oraz Big Ben. Wieczorem uczniowie zostali zakwaterowani u przemiłych angielskich rodzin w nadmorskim miasteczku.

W kolejnych dniach uczniowie uczestniczyli w warsztatach językowych z native speaker-ami, którzy podczas gier i zabaw doskonalili kompetencje językowe uczniów. W trakcie zajęć uczniowie mieli okazję wykorzystać swoją wiedzę w praktyce w bardzo przyjemnej i relaksującej atmosferze . Każdego dnia, po zakończeniu zajęć, uczestnicy wyjazdu spędzali czas wspólnie grając w kręgle lub też zwiedzając urzekający nadmorski kurort – Brighton oraz uczestnicząc w grach na „Brighton Pier”.  Odwiedziliśmy również muzeum w Worthing oraz mieliśmy okazję obejrzeć w kinie oscarowy film „Green book”. W Brighton uczniowie wzięli udział w quizie, który wymagał od nich odnalezienia wyznaczonych miejsc oraz budynków. Przełamali przy tym wszelkie bariery językowe oraz udowodnili, że świetnie potrafią poradzić sobie z każdym zadaniem.  Nie zabrakło również okazji do  zrobienia pamiątkowych zdjęć.

Mamy nadzieję, że kolejne edycje wyjazdu będą równie udane i spotkają się z jeszcze większym zainteresowaniem młodzieży. Gwarantujemy spełnienie wszelkich oczekiwań i serdecznie zapraszamy za rok.