Dla Rodziców

RODZICU

Pragniesz więcej wiedzieć o swoim dziecku, chcesz skutecznie pomóc mu w nauce, podnieść swoje kompetencje wychowawcze?
Potrzebujesz spokojnej rozmowy z nauczycielem Twego dziecka, której nie przerwie dźwięk dzwonka wzywającego na lekcję?

W roku szkolnym 2022/2023
w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach 1700 – 1800 
Zapraszamy
na indywidualne porady i konsultacje.

4 maja 2023 r.  – nie odbędzie się spotkanie – ze względu na egzamin maturalny

Kolejne spotkanie w tym roku szkolnym odbędzie się   1 czerwca  2022 r.

Przydział sal dla nauczycieli na dyżury w ramach dni otwartych

1. Barul Marianna 104
2. Białas Wioletta 108
3. Białucha Joanna 233
4. Bobrowska Anna 231
5. Bogatek Katarzyna 224
6. Bolek Dominik 236
7. Brzozowska Iwona 220
8. Cichańska Dorota 206
9. Cichawa-Kaczmarczyk Ewa Marta 105
10. Cieluch Urszula 229
11. Domagała Andrzej Pokój nauczycielski
12. Dulnikiewicz Marek 218
13. Dżoleva Urszula 209
14. Filipczak Anna 209
15. Fura Lidia gabinet wicedyrektora
16. Gajewski Robert gabinet wicedyrektora
17. Głowacka Dorota 101
18. Gmaj Anna 215
19. Gołąb Ewa 215
20. Goszcz Marzenna 234
21. Grabska Julia 219
22. Guzik Monika Pokój nauczycielski
23. Guzik Paweł Pokój nauczycielski
24. Januszewski Grzegorz Pokój nauczycielski
25. Kaczmarczyk Ewa 204
26. Kaczmarczyk Jacek 120
27. Kałuża Beata 223
28. Kaźmierczyk Alina 202
29. Kępka Beata 103
30. Klimek Katarzyna Pokój nauczycielski
31. Kochanowska Jadwiga 203
32. Kopera Anna 106
33. Kot Mariusz gabinet wicedyrektora
34. Kowalczyk Ewelina Pokój nauczycielski
35. Kowalewska Małgorzata 104
36. Kozłowska Małgorzata gabinet dyrektora
37. Krogulec Dorota 233
38. Król Anna 207
39. Krzysztofik Agata 215
40. Krzysztofik Edyta 226
41. ks. Jan Chudyba 237
42. ks. Paweł Górowski 237
43. Kumorowska Katarzyna 107
44. Kurkowska Sylwia 103
45. Kuśmierczyk Anna 106
46. Lewandowska Marta 220
47. Malicka Anna 230
48. Małocha Izabela 201
49. Maruszewska Natalia 205
50. Matysiak Izabela 230
51. Mazur Andrzej Pokój nauczycielski
52. Niemirska-Jedrasik Urszula 209
53. Nita Arkadiusz 236
54. Piekarska-Orko Monika 108
55. Pietras Anna Pokój nauczycielski
56. Pigułowska Marianna 120
57. Popecka Beata 103
58. Poprzeczna Ewa 103
59. Pytlos Grażyna 230
60. Rożenek Agnieszka 104
61. Rudzka Urszula 206
62. Rudzki Artur 113
63. Rzeźnik Dominika 110
64. Sadowska-Tomasik Anna 224
65. Sadura Beata 224
66. Sarwa Agnieszka Pokój nauczycielski
67. Sikorska Mariola 125
68. Skwara-Szołowska Monika Pokój nauczycielski
69. Słowikowski Jacek Pokój nauczycielski
70. Sołtysiak Katarzyna 102
71. Sosnowska Halina Pokój nauczycielski
72. Spadło Joanna 102
73. Starus Edyta 221
74. Stępień Małgorzata gabinet wicedyrektora
75. Stępniewska Monika 227
76. Stolarczyk Marzena 230
77. Stonias Halina 106
78. Synowiec Jacek 124
79. Szczygłowska Jolanta 214
80. Świtkowska Karina 208
81. Tępińska Kinga 110
82. Tomczyk Mirosława 123
83. Toporkiewicz Aneta 228
84. Trębarczyk – Kowalska Edyta 126
85. Trębarczyk Urszula 106
86. Urazińska Marzena 125
87. Wędzikowska Magdalena 107
88. Wielgus Agnieszka 210
89. Wiktorowicz Sławomir Pokój nauczycielski
90. Wilk Anna Agnieszka 207
91. Wojtal Artur Pokój nauczycielski
92. Wojtarek Agata 215
93. Wolska Wiesława Pokój nauczycielski
94. Woźniak Elżbieta 125
95. Wójcik Jakub Pokój nauczycielski
96. Wrońska Anna 232
97. Zalega Sylwia 101
98. Żuchowska-Tkaczyk  Anna 221