Drodzy uczniowie.

29 stycznia zaplanowana jest AKCJA KRWIODAWSTWA w naszej szkole. Tego typu wydarzenie stało się już w naszym liceum tradycją. Wasi starsi koledzy, jak również niektórzy z Was brali już udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu.
Krew może oddać każdy, kto ukończył 18 lat. Należy mieć przy sobie ważny dokument tożsamości i odrobinę pozytywnej energii. Przy podejmowaniu decyzji trzeba również zapoznać się z informacjami na temat kwalifikacji dawców dostępnymi w Internecie min. na stronie www. krwiodawstwo.pl (zakładka: Jak zostać krwiodawcą).
Osoby, które mogą oddać krew zapraszam na salę AV 29 stycznia (początek ok. godz. 9.00). Pamiętajcie o dobrym nawodnieniu organizmu; to bardzo ważne – pijcie dużo wody mineralnej od rana.
Po wypełnieniu kwestionariusza i badaniu lekarskim, każda zakwalifikowana osoba będzie mogła podzielić się bezcennym darem z innymi.
Ze względów organizacyjnych PROSZĘ wcześniej (najpóźniej do poniedziałku 27 stycznia) zadeklarować swój udział – zgłaszając się do mnie osobiście lub przez dziennik elektroniczny).

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Koordynator akcji Anna Wilk