DSC_0152

Świętował cały świat, świętowaliśmy i my! I to wyjątkowo tym razem, bo gościnnie na scenie Miejskiego Domu Kultury w Opocznie. Nasza, VI już „Voyage dans le temps avec la chanson française”, czyli „Podróż w czasie z piosenką francuską”, była dla nas okazją nie tylko do uczczenia święta języka francuskiego, ale też okazją, aby przypomnieć o takich wartościach jak: poszanowanie różnorodności kulturowej i rozwój kultury, pokój, obrona demokracji i praw człowieka, dostęp do edukacji i kształcenia, czy aktywizacja młodzieży, ponieważ FRANKOFONIA stanowi pomost między różnymi kulturami.

Mamy nadzieję, że cała nasza społeczność szkolna, zaproszeni goście, mieszkańcy Opoczna dali się zaczarować i przenieść w inny magiczny świat, a muzyka francuska trafiła do serc wszystkich.

Dziękujemy za wiele ciepłych słów i wsparcie w tym wyjątkowym i bardzo pracowitym dla nas czasie!

Nasza uroczystość to również osoby, bez pomocy których pomocy niewiele moglibyśmy zrobić. Dziękujemy za WIELKIE SERCE sponsorom:

  1. Zespołowi Szkół Samorządowych nr 1 w Opocznie

oraz:

  1. Firmie VERKATTO, cenionej w branży narzędziowej
  2. Firmie komputerowej Art-kom
  3. Firmie HYDRO – BUD pana Piotra Defratyki
  4. Firmie AUTO HANDEL KORNEL
  5. Warzywniakowi pani Bogusławy Gierczak
  6. Salonowi kosmetycznemu pani Izabeli Jackowskiej

 

Dla wszystkich uczestników (aż 64!!!) koncertu był to czas wyjątkowy, wypełniony ciężką pracą, obowiązkami, nauką, ale też nawiązywania nowych znajomości i przyjaźni, świetnie się bawiliśmy mimo różnicy wieku.

 

Niech pamiątkowe zdjęcia z naszej francuskiej podróży będą dowodem na to, że jeżeli razem patrzymy w tym samym kierunku, to nawet gwiazdy wydają się być w zasięgu ręki.

Dziękuję i gratuluję naszym artystom talentu i kreatywności przy realizacji naszych wspólnych celów!

Beata Kałuża