DSC_0586DSC_0758

            W sobotę 29 września w naszej hali sportowej odbyła się IV Gala Boksu i Sportów Walki o Puchar Burmistrza Opoczna. Na ringu zaprezentowało się 42 zawodników i zawodniczek z 13 klubów z województw : łódzkiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodnio – pomorskiego i mazowieckiego. Imprezę otworzył Burmistrz Opoczna Pan Rafał Kądziela oraz władze naszego miasta.

Po części oficjalnej przyszedł czas na występ grupy tanecznej SZEJKI z Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego. Dziewczęta, jak zawsze, zaprezentowały swój kunszt taneczny, wzbudzając zainteresowanie widzów i zawodników.

Organizatorzy imprezy, czyli Klub Sportów Walki KO Opoczno, podziękowali naszym dziewczętom za uświetnienie imprezy i  współpracę. Miłym akcentem było wręczenie przez Panią Dorotę Pokusę drobnych upominków i pamiątkowej płytki.

Grupa Szejki wystąpiła w składzie: Aleksandra J., Izabela K., Julia C.,         Aleksandra W., Oliwia S., Patrycja P. i Sandra N. Relację foto przygotowała Natalia Z.

Serdecznie dziękujemy za wspaniały występ i poświęcony czas.