Świetny występ zanotowali reprezentanci naszego LO w Drużynowych Mistrzostwach w badmintonie, rozgrywanych w ramach „Licealiady”. W pierwszym etapie tej  rywalizacji, pokonali swych rywali wygrywając wszystkie mecze : SLO – „Ekonomik” 3 : 1; SLO – „Żeromski” 3 : 1; SLO – Mroczków 3 : 0. Jako Mistrzowie Powiatu, uzyskali prawo startu w Finale Wojewódzkim, który odbył się 28 października w Łodzi.

W zawodach udział wzięło siedem najlepszych drużyn z całego województwa, które drogą losowania zostały przydzielone do dwóch grup eliminacyjnych. W tej części Turnieju nasi reprezentanci wygrali wszystkie mecze , plasując się na pierwszym miejscu w grupie : SLO – Wieluń 3 : 1; SLO – Ozorków  3 : 1; SLO – Łask  3 : 0. Po grach grupowych przyszedł czas na mecz, którego stawką był „ścisły” finał i walka o tytuł mistrzowski. W tym pojedynku, nasz zespół musiał uznać wyższość rywali z Łódzkiego liceum przegrywając  0 : 3. Pozostała więc jedynie rywalizacja w tzw. „małym finale”, czyli mecz o III miejsce i brązowe medale.

Rywalem naszego zespołu, była drużyna II LO z Wielunia, z którą już wcześniej wygrali 3 :1 podczas gier grupowych. Po bardzo wyrównanym i emocjonującym pojedynku, nasi chłopcy ulegli 2 : 3, zajmując tym samym IV miejsce w Województwie, co i tak należy uznać za sukces. Z kronikarskiego obowiązku dodamy , iż najlepszą drużyną w tych Finałach, były Pabianice, które pokonały  3 : 2 zespół LO z Łodzi. Dodajmy również, że obie te drużyny, mają oddziały sportowe i zawodników klubowych  specjalizujących się w tej dyscyplinie.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach, bowiem nasi reprezentanci, pełni „sportowej złości”, zapowiedzieli rewanż w przyszłym roku. A w rozgrywkach powiatowych i Finale Wojewódzkim, naszą reprezentację tworzyli : Krzywiński Marcin, Gonciarz Aleksander, Wolski Jakub, Zalega Maciej. Opiekunem jest p. Artur Wojtal.