„Ta chwila czarowna głębią nocy,
szaleństwem fioletu,
srebra bladym świtem
niech zawsze trwa…”
John Feelling Bekannte

12 lutego 2022 roku uczniowie pięciu klas maturalnych Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Opocznie, wraz z zaproszonymi nauczycielami i gośćmi, bawili się
na parkiecie sali bankietowej Folwark Idzikowice. Ten uroczysty wieczór uświetnili swoją obecnością – pan Tomasz Łuczkowski – zastępca burmistrza Opoczna oraz członek Zarządu Powiatu Opoczyńskiego – pan Michał Konecki. Wśród obecnych nie zabrakło również rodziców tegorocznych abiturientów. Część oficjalną wypełniły wspomnienia chwil spędzonych w szkole, a także podziękowania dla nauczycieli i rodziców za wsparcie i trud włożony w przygotowanie do jednego z najważniejszych egzaminów w życiu. W ten wyjątkowy czas nie zabrakło również życzeń dla abiturientów –życzeń wspaniałej zabawy oraz powodzenia na egzaminie maturalnym i osiągnięcia wyników, które pozwolą im dostać się na wymarzone studia. Kolejną częścią wieczoru był wspaniały polonez w wykonaniu maturzystów. Pomysłodawcami układu choreograficznego byli pani Agnieszka Sarwa oraz pan Artur Wojtal, którzy również przygotowali młodzież do wykonania układów tanecznych.

Magiczna atmosfera, wieczorowe kreacje, odświętny gwar, życzenia gości i taneczne szaleństwo – to niezapomniany obraz tegorocznego balu studniówkowego. Po tak wyjątkowym wieczorze pozostaje nam tylko trzymać kciuki za wszystkich maturzystów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=UkryteWKadrze&set=a.614311176338440